В Одесі пройшла конференція для медиків

Одеса, дякуємо за такий насичений день! Ми завершили конференцію «Транс*компетентна медична допомога: існуючі та інноваційні підходи у наданні послуг транс*людям».

Раді поділитись усіма подробицями.

Вже три конференції для транс*френдлі медиків пройшло в Україні у рамках проєкту Транс карта відбулась конференція для медичних працівників_ць на тему «Транскомпетентна медична допомога: існуючі та інноваційні підходи у наданні послуг транслюдям». Захід організували ГО «Когорта» та ВБО «Конвіктус Україна» @convictus_ukraine з підтримки фонду Елтона Джона, ЄКОМ @ecom.ngo та МФБ «Альянс громадського здоров’я».

У сьогоднішньому заході взяли участь багато лікарів, медичних працівників_ць, транс*людей, громадських організацій та благодійних фондів.

Звісно, дуже багато говорили про здоров’я, про розвиток медицини і обмінювались численним досвідом, потребами тощо.

З нами радо поділилися відгуками, а ми передаємо їх вам:

Олеся Персидська – лікар

«Дякую за глибоку, різновекторну інформацію, можливість налагодити контакти та відвертість».

Маргарита Пальчинська – лікар

«Дякую за корисну інформацію. Ця тема змусила мене задуматися, наскільки мало знань в нашому суспільстві про трансгендерних людей. З радістю приєднаюсь до складу дружніх лікарів. Я відкриваю приватну клініку по договору з НСЗУ (первинна ланка) у Харкові. Буду рада співпраці».

Ірина Гордієнко – лікар

«Викликають повагу підходи організаторів заходу. Була присутня повага один до одного, інформативність, бажання підіймати важливі соціальні теми. Дякую! Усе актуально та цікаво».

Ганна – лікар-лаборант

«Поринула у психологію. Над цікава тема. Буду проводити на роботі заняття щодо спілкування з дітьми та підліткам, які ще не визначилися з гендером. Дякую!»

В котре дякуємо усім за участь у нашій конференції!І чекаємо на ваш 👍та підписку😇