Реалізовували «Тепло піклування» спільними зусиллями

Війна вже триває довго і ресурси транс*людей виснажуються. Саме тому ГО «Когорта» продовжує шукати допомогу у донорів для підтримки української транс*спільноти.

Зокрема, Фонд Елтона Джона з боротьби зі СНІДом підтримав втілення нашого проєкту «Тепло піклування»☺️

За час дії цього проєкту ми підтримали 75 транс*людей🏳️‍⚧️ пережити зиму з відсутністю тепла,

гарячої їжи та світла. На забезпечення нагальних потреб, ми закупили: акумуляторні ліхтарі, термоси, портативні газові плити та комплекти газових балонів.

Під час закупівель визначилася значна економія, що було обумовлено зменшенням ціни на кризові предмети після стабілізації енергетичного стану в Україні. Зекономлені гроші були використані на закупівлю двох вентиляторів для шелтеру транс*людей в Одесі що є актуальним зважуючі на наближаючюся теплу пору року🥰

Найбільше транс*людей отримало допомогу у Київському та Південному (Одеса) регіонах, але за запитами — і в інших підконтрольних територіях України. Звісно, зібрали багато вдячності від спільноти.

«Хочу подякувати Фонду Елтона Джона та ГО «Когорта» за надані предмети допомоги, які дуже врятували мене під час блекаутів в Україні. Це допомогло психологічно пережити цьогорічну важку зиму» — розповіла небінарна людина Елазар Бастерман.

«Через війну я втратив роботу, багато матеріальних та нематеріальних цінностей. Тож зараз проживаю в одеському шелтері для транс* та небінарних людей. Мені багато допомагають, у тому числі Фонд Елтона Джона та ГО «Когорта». Я відчуваю велику вдячність за підтримку та предмети першої необхідності, які мені надають. Це допомагає не падати духом, виживати в цих умовах. Час від часу у нас немає світла, води, чи інших необхідних речей. Тож дуже рятує термос, щоб завжди при собі мати якусь гарячу їжу» – поділився транс*чоловік Олександр.

😇Ми раді підтримувати членів транс*спільноти, які залишились в Україні і докладають усіх сил, щоб жити у цей важкий час. За останній час ми реалізували ще декілька проєктів і обов’язково вам розкажемо про них найближчим часом⏳