Участь представників_ць ГО «Когорта» в системі REAct

ГО“Когорта” доєдналася до системи REAct (“Rights-Evidence-Action” – «Права-Докази-Дія»), яка призначена для здійснення моніторингу порушень прав представників/представниць ключових вразливих груп та забезпечення реагування на такі порушення.

Цей інструмент дозволяє фіксувати інформацію про випадки порушення прав транс*людей у різних регіонах України.

В подальшому отримана інформація про правопорушення підлягає аналізу з метою отримання узагальнених даних про географію, частоту та види порушень і задля розробки відповідних національних стратегій реагування що дуже важливо для транс*спільноти й є запорукою для впровадження транс*інклюзивного та транс*компетентного середовища у суспільстві.

Водночас, система також покликана надавати консультації щодо отримання допомоги в кожній конкретній ситуації порушення прав і попередження подібних випадків, як на індивідуальному, так і на системному рівні.

Для фіксування правопорушень, а також проявів дискримінації та насильства (інституційне, домашнє у тому числі фізичне, психологічне, сексуальне) щодо транс*людей та отримання відповідної консультації та допомоги, звертайтеся за допомогою форми зворотнього зв’язку на нашому сайті, вся інформація буде передана документаторам, які працюють в системі REAct від ГО “Когорта”.