Підвищуємо адвокаційний потенціал транс*активістів ГО «Когорта»

Нещодавно ми писали про те як навчалися справлятися з емоційним вигоранням і знов раді поділитися захоплюючими враженнями від тренінгу на тему «Основи сторітелінгу для представників транс* спільноти», який відбувся 29 липня за участі наших відданих активістів та членів ГО «Когорта». Цей захоплюючий захід був підтриманий МБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобальним фондом у рамках проєкту «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України».

На тренінгу ми зосередились на важливості сторітелінгу і його впливу на адвокаційний потенціал активістів. Досвідчена спікерка допомогла учасникам розібратися, для чого потрібен сторітелінг та як ефективно працює історія.

Однією з ключових тем було вивчення принципів сторітелінгу, що включало наступні етапи: • Вибір теми та ідеї, які найкраще співзвучать з метою вашої історії. • Створення структури, яка допоможе зберегти увагу аудиторії та передати ваше послання чітко та емоційно. • Додавання «покращувачів», що зробить вашу історію запам’ятовуваною та захопливою.

Тренінг також включав корисні вправи з ораторського мистецтва, щоб допомогти учасникам впевненіше звучати та краще передавати свої ідеї.

Емілія Коваленко, одна з учасниць тренінгу, поділилася своїми враженнями: «Тренінг був дуже цікавий, наповнений інформацією про те, як не просто створити історію, що зачепить, як це кажуть ‘за живе’, а й стане потужним інструментом в адвокаційній діяльності — привернути увагу до певної проблеми, донести важливу думку чи схилити до дій. Усе це може бути прямо чи опосередковано, плодом добре створеної історії. Дякую спікерці за отримані знання, які тепер стануть на озброєнні в моїй подальшій діяльності!»

За усі знання і цікавий день, щиро вдячні Тетяні Касьян — виконавчій директорці ГО «Точка опори ЮА»,  журналісткі, упорядниці «Довідника безбар’єрності», авторці книжок «Наше спільне» і  «Про що мовчать».

Також вдячні МБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобальному фонду за підтримку цього заходу, який став важливим кроком у розвитку адвокаційного потенціалу наших активістів та членів ГО «Когорта». Ці нові знання і навички допоможуть нашій спільноті створювати сильні і підсилені історії для підтримки прав та добробуту транс*людей в Україні. Разом ми здатні досягти більшої зміни та рівності для всіх.