Команда ГО «Когорта» вчилась протистояти вигоранню на роботі

ГО “Когорта” безупинно продовжує працювати над розвитком активістського потенціалу транс*спільноти України, оскільки це один з напрямів нашої адвокаційної діяльності. Нещодавно наша команда разом з волонтерами організації вчилась протидіяти вигорянню. Таке навчання своєчасне, бо останнім часом нашій команді доводиться багато працювати, щоб допомагати українській транс*спільноті гуманітарною допомогою, психологічною підтримкою та організовувати різноманітні заходи. І ще дуже багато роботи залишається поза нашими сторінками у соціальних мережах.

Тому ми час від часу стикаємось з вигоранням. Отже, 8 липня ми навчались цьому протистояти

Наш постійній донор та партнер МБФ «Альянс громадського здоров’я», який підтримує проєкт «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України»,за фінансуванням Глобального фонду, організував для активістів та членів нашої команди тренінг на тему: «Як приручити емоційне вигорання та віднайти опори в ситуації невизначеності».

Ділилась знаннями – Марина Діденко, PhD в галузі психологія, психолог-практик з 15-річним досвідом, тренерка, викладачка університету, авторка науково-популярних статей, тренінгів та онлайн-курсів, експертка ЗМІ, членкиня Української асоціації організаційних психологів та психологів праці.

Увесь тренінговий день був насичений дискусіями та командною роботою. Поділимось короткими враженнями учасниці тренінгу Юлії Фамільєвої.

«Тренінг пройшов чудово і дуже насичено. Ми постійно розвиваємо адвокаційний потенціал. Це одне з наших адвокаційних завдань. Це дуже корисно для майбутнього розвитку і допоможе нам ефективніше працювати. Дякуємо Альянсу за організацію тренінгу і Марині Діденко — за цікаве проведення», – розповіла членкиня ГО «Когорта» Юлія.

Вже 29 липня, за підтримки МБФ “Альянсу громадського здоров’я”,  ми відвідаємо ще один тренінг для активістів. Цього разу темою стане сторітелінг. Тож очікуйте, що наші розповіді про діяльність стануть ще цікавішими.

Щиро дякуємо МБФ “Альянсу громадського здоров’я”  за цікаві можливості.