Новини з регіонів (м. Запоріжжя)

15 серпня в Запоріжжі відбувся організований ГО “Когорта” майстер-клас для транс*спільноти з “тілесно орієнтованої терапії”, захід був проведений вперше на свіжому повітрі у мальовничому сосновому борі.

Метою майстер-класу було навчити учасників_ць добре відчувати своє тіло і себе у ньому, а також навчитися відокремлювати справжні потреби від помилкових.Тренерка заходу Вероника Стефанова надала декілька авторських вправ, які були розподілені на індивідуальні та групові та направлені на аналіз своїх відчуттів й позбавлення від напруги.

Також було зроблено вправу спрямовану на ініціативність та довіру, а ще змогли прокачати взаємодію і налагодження контактів з людьми. Завершили майстер-клас вправою для колективного заспокоєння з застосуванням дихальних практик.Після виконаних вправ відбулося обговорення, в якому кожен_на учасник_ця змог_ла поділитися своїми відчуттями та досвідом, які здобули під час заходу.

Зі слів однієї з учасниць: “Мені дуже сподобався майстер-клас та місцейого проведення. Приємно коли працюєш разом з однодумцями та одночасно вдосконалюєш себе. Здивувало наскільки тісний зв’язок нашого тіла з емоціями й те, як емоції впливають на тіло, та як через тіло, можна впливати на емоційний стан.Працюючи над собою, я відчула свої глибинні потреби й відтепер розумію, як всі негативні думки та емоції «кодуються» у моєму тілі, в які хвороби й проблеми вони перетворюються.

Вдячна “Когорті”, а також Вероніці Стефановій за можливість взяти участь у такому корисному та цікавому заході.