4-та регіональна консультація щодо питань ВІЛ-інфекції серед МСМ та транс-людей

Любі  колегі та  колежанкі!

Не забудьте, що вже 14-15 грудня відбудеться 4-та регіональна консультація щодо питань ВІЛ-інфекції серед МСМ та транс-людей у Східній Європі та Центральній Азії!

Як прийняти участь?

Консультация проходитиме у гібридному форматі.

Офлайн: У Вірменії, Казахстані, Киргизстані, Росії та Україні будуть відкриті хаби для тих учасників та учасниць, що подали тезисы та були відібрані зі своїми виступами.

Онлайн: Всі бажаючі можуть дивитися всі виступи та дискусії онлайн. Трансляція Консультації буде відбуватися на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь та дивіться трансляцію з нами!

А якщо ви хочете активно приймати участь, ставити питання та ділитися вашими думками з іншими учасниками та учасницями Консультації – ви можете долучитися до нас в ZOOM. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/pre4rc

Консультація буде присвячена питанням эфективної профілактики та лікуванню ВІЛ, захисту прав та мобілізації спільнот. А також обговоримо питання трансформації програм та стратегій в період пандемії COVID-19.

14 грудня відбудуться дві сесії за темами «Здоров’я, секс та добробут ЛГБТ-спільноти під час пандемії COVID-19», а також «Транс*люди у 2021 році: впорядковуючі хаос та становлячись сильніше».

15 грудня заплановані сесії «Інтерсекціональний підхід до подолання юридичних бар’єрів доступу к послугам щодо ВІЛ», а також «Ефективна комунікація, як інструмент адвокації під час пандемії COVID-19».

Основна мова консультації – російська, з перекладом на англійську.

Плануйте свiй активістский календар на грудень та вносіть дати в свій планер!

До зустрічі!