Он-лайн марафон «Ти можеш ділитися любов’ю, а не ВІЛ»

Головна ціль онлайн-марафону — знизити рівень стигми та протидіяти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ, через особисті історії. 25 спікерів, котрі є представниками спільнот, ділитимуться з глядачами власним досвідом життя з ВІЛ або профілактики ВІЛ-інфекції.

«Ти можеш ділитися любов’ю, а не ВІЛ» — це водночас про декілька речей. Передусім, людина, яка живе з ВІЛ, має власне життя, яке не обмежується та не визначається її ВІЛ-статусом. Крім того, при регулярному прийомі антиретровірусної терапії, кількість вірусу в крові стає настільки маленькою, що людина, яка живе з ВІЛ, не може передати вірус далі. Детальніше про це на сайті https://arv.phc.org.ua.

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом на онлайн-марафоні «Ти можеш ділитися любов’ю, а не ВІЛ» представники різних спільнот розповідатимуть про власний досвід.

Під час проведення он-лайн марафону виконавча директорка ГО Когорта Анастасія Єва Домані розповідатиме про проблеми транс*людей, що живуть з  ВІЛ. Це відбуватиметься в ефірі з 14.40 до 15.00. Запрошуємо до перегляду!