Запрошення до Школи лідерства

Дорогий друже / дорога подруго! Любі друзі!

Ось і настав той довгоочікуваний день, коли ми, ВБО «Конвіктус Україна» та ГО «Когорта» оголошуємо про набір учасників та учасниць до Школи лідерства для транс* людей.

Якщо ви транс* людина, маєте досвід в активізмі та адвокації — запрошуємо Вас стати знаючими лідерами у нашій Школі лідеров_ок транс* спільноти  та отримати нові адвокаційні інструменти та знання!

Ми чекаємо на вас!

На тренінгах Школи ми допоможемо вам розвинути лідерські якості, розповімо про процеси прийняття рішень щодо ВІЛ у нашій країні та інших країнах регіону Східної Європи та Центральної Азії, навчимо методам та інструментам мобілізації спільноти.

Тренінги для вас будуть вести транс*активіст_ки, експерт_ки в сфері ВІЛ профілактики тощо.

Заняття Школи будуть проводитись онлайн, щоб не залежати від епідеміологічної ситуації з COVID-19 та інших місцевих умов. Запрошення на онлайн-тренінги ви отримуватимете за допомогою розсилки/чату/закритої групи Школи лідерства (повідомимо про це пізніше).

Тривалість одного тренінгу – приблизно 3 години. Тренінги будуть проводитись 1 раз на 2 тижні.

Як додаткові «плюшки» від Школи ви зможете отримати нові знайомства, онлайн-простір для вільного та дружнього спілкування, нові знання, а також перспективу подальшого зростання у нашій організації та проекті (волонтерство, стажування). 

Щоб стати учасником/учасницею/учасниками Школи, заповніть цю анкету:

https://forms.gle/8Wpx8NJtE77BR3397 

Заявкi на участь приймаются до 16.01.2022 року

Будемо раді бачити вас у Школі лідерства!

З повагою та любов’ю,

Організатори та організаторки.

Інформація про проект «Транс* Карта в СЄЦА»

https://ecom.ngo/wp-content/uploads/2020/09/book-trans-map-rus-1.pdf