Юлія Фамільєва — трансгендерна жінка, транс*активістка, засновниця та ведуча інформаційних онлайн – ресурсів для транс*спільноти «Райдужне життя – Т».

Юля працює в ГО «Когорта» з грудня 2020 року й наразі є регіональною координаторкою у м. Одеса та області в рамках реалізації програми «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ — інфекції в Україні», яка реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією за фінансової підтримки Альянсу громадського здоров’я.

Юля має багаторічний досвід психологічної підтримки, надання консультацій за принципом «рівна — рівному» та інформаційного супроводу транс*людей, а ще вона чарівна, емпатійна та амбіційна дівчина, яка має позитивне ставлення до життя та велику довіру серед транс*спільноти Одещини. До кожної людини яка до неї звертається за допомогою, ставиться з особливою відповідальністю.

Як каже Юля: « Вважаю, важливо допомагати людям і без перебільшення скажу це моя улюблена справа. На сьогодні я задоволена командою, яка з кожним днем стає все сильніше і я рада бути частиною цього прогресу. Можливість працювати разом з командою «Когорти» надихає, надає сил та впевненості. Я вірю, що завдяки спільним діям ми наблизимо толерантне ставлення до транс*людей в найближчому майбутньому”.

Зв’язатися з Юлією можна за контактами:https://www.facebook.com/groups/660432917881424https://t.me/joinchat/Ryug6UqfaQtEvjkD