Виконавча директорка ГО «Когорта» виступить у Кракові

Саме сьогодні наша виконавча директора Анастасія Єва Домані виступає у Кракові (Польща) на зустрічі представників Глобального фонду під назвою «Український державний діалог»☺️

Вона представляє «Перспективний план транс*спільноти України» на найближчі декілька років, щоб заручитися підтримкою донорів та міжнародної спільноти.

Виступ запланований 2 лютого (четвер) у проміжку від 15:30 до 17:00⏰

«На зустрічі протягом 5 днів відбувається Діалог між Глобальним Фондом, лідерами ключових груп та спільнот, основними реципієнтами ГФ в Україні, представниками МОЗ тощо. Ділимося результатами поточної трирічної програми ГФ, виокремлюємо позитивні активності, які бажано розвивати й надалі, в наступному циклі Глобального Фонду. Окремо фокус звертаємо на виклики для спільнот, ключових груп, які постраждали під час війни. Як це вплинуло на реалізацію планів кожної організації? Чи вдалось оперативно та гнучко зреагувати на нові потреби людей, здебільшого гуманітарного характеру? Також обговорюються стратегічні плани на 2024-26 роки, приблизні обсяги фінансування у заявці до ГФ від кожної спільноти. Для транс*спільноти ми робимо акцент на продовження адвокаційних зусиль, мобілізації спільноти та окремо депатологізації», – поділилась враженнями Анастасія Єва Домані.

Долучайтесь до перегляду та підтримуйте транс*спільноту з кожного куточку України😇💪

Нагадаємо, що у рамках фінансування Глобального Фонду та Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health команда ГО «Когорта» реалізує проєкт «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України».