Вебінар: «Поради з пассу для трансгендерних людей»

Громадська організація “Когорта” 7 квітня 2021 року запрошує представників_ць транс*спільноти взяти участь у вебінарі за темою: «Поради з пассу для трансгендерних людей»

Під терміном «пасс» в транс*спільноті, зазвичай, мається на увазі здатність сприйматися у якості представника/ці бажаного гендеру, або, інакше кажучи, мати гендер сприйняття, що відповідає бажаному. Для більшості транс*людей вираження «пасу» це один з етапів в прийнятті самого себе і свого тіла, а також дозволяє підтримувати почуття своєї ідентичності та уникнути фізичного, психологічного і сексуального насильства, а ще «пасс» це можливість переходу, який відбувається не на столі у хірурга, а там, де люди збираються разом.

Спікер вебінару: лідер самоорганізації транс*людей в м. Одеса, студент Одеського Театрально -Художнього коледжу, за спеціальністю художник по костюмах — Меттью Кротов.

Під час вебінару ми будемо з вами розглядати:

Що таке визначення «пассу» і пассабельності;

Розберемо тонкощі чоловічого та жіночого «пассу»;

Почуєте корисні поради та методики підкреслення достоїнств і приховування недоліків за допомогою декоративного і повсякденного макіяжу;

А також підіймемо тему універсальних способів пасування, обговоримо труднощі, які виникають та методики їх уникнення та вирішення.

Початок о 18:30

Для реєстрації заповнюйте гугл форму:

https://forms.gle/c9RZY46eMGYo1KgJA

Посилання на захід в ZOOM буде надсилатися за день до початку вебінару на електронну пошту вказану при реєстрації.

За підтримки RFSL Шведська федерація за права ЛГБТКІ+

«Стійкі рухи, сильніші громади»