В Івано-франківську відбувся виїзний захід від ГО «КОГОРТА»

Безліч зустрічей! Саме так можна назвати 2022 рік для ГО “КОГОРТА”

Цього року ми розширили регіональну мережу представництв. Завдяки цьому в багатьох містах України відбуваються теплі зустрічі транс*спільноти та союзників.

Фінансує цю діяльність ВБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобальний фонд у рамках проєкту «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України».

Поділимось, як пройшла зустріч у Івано-Франківську. Організовував подію регіональний координатор у Південно-Західному регіоні Валерій Біголар.

“Всього прийшли на захід 12 людей. Для нас головне було зібрати потреби місцевої транс* спільноти, долучити нових людей до адвокації, яку веде наша організація. Розповісти про транс*активізм та транс*фемінізм: чому це важливо та що являють собою ці терміни. Також хотіли зібрати спільноту Івано-Франківська для знайомства та можливості відкрито поспілкуватися в місці, де приймають та підтримують усіх людей, незалежно від їх зовнішності, самоідентифікації тощо”, — ділиться Валерій.

Як розповідає регіональний координатор, в Івано-Франківську він бажає об’єднати спільноту транс*людей задля теплого спілкування, ознайомлення із роботою організації, надання допомоги чи консультації. Також радо запрошує союзників, котрі мають бажання отримати нові знання про спільноту. 

Присутні захопливо обговорювали тематику зустрічі та раді були б долучитися до втілення нових ідей з розбудови дружньої спільноти Івано-франківська.

Вже у вересні відбудеться ще один захід в Івано-Франківську. Тож підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Instagram та слідкуйте за анонсами, щоб не пропустити. 

Долучайтесь до нас. Разом ми сильніші!