У Києві відбулося відкриття регіонального представництва ГО «Когорта»

Наприкінці лютого, ми провели перший захід на тему «Транс*спільнота та Суспільство». 

Захід був проведений у рамках проєкту «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України», який фінансує МБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобальний фонд.

Долучилися до заходу близько 30 транс*людей, інших представників ЛГБТК+ спільноти та союзників.

Регіональний координатор ГО “Когорта” у м. Київ, Ангел Інстіторіс, зазначив, що організація та проведення першого івента захоплюючий досвід:

“Організація та проведення першого івента, до того ж відкриття нового регіонального відділення — нелегкий, але захоплюючий досвід. Відчував досить велике напруження і відповідальність за можливі помилки. Незважаючи на це, подія пройшла вдало, у дружній атмосфері, відгукнулося і прийшло дуже багато людей, перевершивши мої особисті сподівання. Було приємно спілкуватись у цілковито безпечній атмосфері”.

Цей простій створений обговорювати проблеми київської транс*спільноти, зустрічатися з рівними собі та знайомитися з новими людьми. 

Було помічено велике число людей, які прийшли на захід і перевершили сподівання організаторів. Усі гості відзначили, що атмосфера була дружня та приємна, і позитивно відгукнулись про нове представництво ГО «Когорта». Ось кілька теплих слів від присутніх: 

“Було трохи тіснувато і коротко, але в цілому було класно”.

“Я в шоці від такої кількості людей в одному місці. Було дуже спекотно, але комфортно у компанії таких різних і цікавих людей. А ще велика вподобайка за смачнявки”.

“Ще, суб’єктивно, бракує комунікаційно-ігрових елементів для зустрічей Але! Я думала що вживу побачу вдвічі менше подібних собі (і таких різних). Тож гарне враження”.


Подякувала присутнім й керівниця проєкту Юлія Фамільєва:

“Дякую всім хто був. Це насправді було круто, завдяки Ангелу та взагалі всім нам. Також велика подяка за гостинність ВБО «Конвіктусу». Були недоліки, які ми врахуємо в подальшому. Чекаємо на наступних заходах, друзі”.

І вже 31 березня, у п’ятницю, ми проведемо черговий захід присвячений Дню видимості транс*людей. Тож запрошуємо поспілкуватися з регіональним координатором Ангелом (ТГ @AInstitoris)  і дізнатися безпечне місце зустрічі. Щоб не пропустити наступні заходи, запрошуємо доєднатися до чату ГО “Когорта” у Києві.