Що ми змогли придбати для транс*людей завдяки допомозі ЕКОМ

Щодня команда ГО “Когорта” допомагає транс*людям різними способами. Коштами, ліками, базовою технікою та словами підтримки. Підтримує нас у цьому фонд ЕКОМ.  

За цим проектом гуманітарної допомоги транс*люди отримали матеріальну допомогу, препарати ЗГТ, ліки загального призначення. Ми оплачували послуги лікарів та медичні обстеження для більш ніж 120 осіб. 9 переселенців отримали комплекти екстреної допомоги. Також вони змогли запастися продуктами довгого зберігання, купити найнеобхідніші речі замість втрачених у гарячих точках — теплі речі, телефони, ліхтарі ковдри та ін.

Ми зібрали кілька теплих слів вдячності та фото отриманої допомоги.

Олександра, трансгендерна жінка:

 “Так отримала допомогу — продукти тривалого зберігання, смартфон. Це забезпечило мені безперебійний доступ до всіх соціально важливих державних послуг, банк, пошта, пошук інформації, навігація. Також мені компенсували лікування у стоматолога та гормональні препарати. Від щирого серця дякую за це життєво необхідну допомогу”.

Олександр, трансгендерний хлопець:

“Завдяки цій допомозі я вирішив питання з телефоном, який навіть не мав доступу в інтернет. З допомоги від ЕКОМ можна було купити новий телефон, що я і зробив. Також части суми від допомоги була виділена на харчі довготривалого зберігання. Це дало можливість запастись продуктами на крайні випадки”.

Владислава, трансгендерна жінка:

 “ЕКОМ виділяє на кожного переселенця кошти на продукти, на теплий одяг та взуття. Я взяла собі куртку на зиму, теплий спортивний костюм, уггі та кросівки на сьогодні. Минулого місяця скористалась компенсацією за ліки. Дякую, що є така можливість. Це дуже допомагає жити у складний час”.

Олександр, трансгендерний чоловік:

“Наразі проживаю в шелтері для трансгендерних людей в Одесі. Допомагали з їжею, засобами гігієни, гормональні препарати тестостерону та деякі ліки. Вдалось купити взуття та рюкзак. Це було дуже вчасно і важливо! Ще одна дуже важлива справа, ми придбали спеціальну подушку для моєї хворої спини. 

Насправді це дуже добре, що є така допомога у цей складний час, щоб ми робили — не знаю. Під час війни втратив роботу, деякі речі, але продовжуємо триматись!” 

Ви транс*людина та потребуєте допомоги? Звертайтесь за спеціальною формою на нашому сайті або пишіть в особисті повідомлення у соціальних мережах: Facebook та Instagram.