Регіональний захід у Львові. Як команда ГО “Когорта” викликає хвилі теплого спілкування та прийняття

Нещодавно, 29 травня, у Львові ми обговорювали психологічну адаптацію транс*людей під час війни. Долучились до цієї події близько 30 учасників ЛГБТ+ спільноти та союзників.

Захід відбувся у рамках проєкту: «Адвокація, інформування та мобілізація силами спільноти транс*людей України» за фінансової підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та Глобального фонду (The Global Fund).

Трохи вражень від присутніх:

“Велике дякую за усе, що ви робите. Дуже важливе живе спілкування в цей час. Психологічна компенсація під час війни. Місце, де ти можеш бути прийнятий таким, яким ти є”.

«Щиро дякуємо доктору за душу, професійність та повагу. Тим що йдуть по шляху переходу, добре відомо, як важливо зустріти френдлі фахівців та отримати неупереджене ставлення».

Окрім анонсованої програми, присутні мали можливість цікаво та корисно поспілкуватись з сімейною лікаркою Інгою Несіс, яка давно професійно та дружньо співпрацює з представниками спільноти і готова надалі консультувати транс*людей.

Ми завжди раді бачити вас у нашому теплому колі спілкування. Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Instagram, щоб не пропустити захід у вашому місті.