ГО «Когорта» доєдналися до круглого столу щодо протидії насильству

Громадські організації об’єднались на круглий стіл з питань протидії насильству щодо наркозалежних жінок, транс*жінок, секс-працівниць, ВПО та жінок, які живуть з ВІЛ, у середу, 26 січня. 

Клуб Еней організував зустріч, до якої долучилися ВБО «Конвіктус Україна», ГО «Когорта», Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я», Легалайф-Украина, ГО «Елеос-Україна», Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та представників проєкту DrugStore.

ГО «Когорта» представляла членкиня Правління Анна Deny і поділилась своїми враженнями:

«Враження хороше. На мій погляд, це був дуже амбітний формат з мобілізації жіночих правозахисних організацій. Завдяки нашій міжорганізаційній комунікації, ми зможемо відповісти практично на будь-який запит людини. Або її перенаправити на конкретного спеціаліста».

У результаті зустрічі представники громадських організації домовились про взаємну підтримку та співпрацю задля досягнення мети, яка об’єднує усіх – профілактика, протидія насильству та дієва допомога жінкам з найбільш вразливих до насильства груп. Відтепер зустрічі будуть регулярними.