17/07/2021
# Заходи
# Проекти

Моніторинговий візит проєктного менеджера ГО «Когорта» – до Харкова

17 липня відбувся черговий моніторинговий візит проєктного менеджера ГО «Когорта» – до Харкова, в рамках якого було проведено консультацію з регіональним координатором Русланом Ніязовим щодо ведення програмної документації, обговорено алгоритм переадресації транс*людей в партнерські організації для отримання консультацій та підтримки у профілактичних проєктах, які реалізуються за кошти Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health , оновлення переліку потреб спільноти відповідно до запитів у Харкові та області.

Також, в цей день було проведено захід у форматі workshop («питання» — «відповідь») на тему «Особливості здоров’я транс*людей», спікеркою якого виступила Ann Deny – транс*активістка, фармацевт провізор, членкиня Правління “Когорти». На зустрічі були присутні також представники_ці партнерських НУО м. Харкова, завдяки чому були налагоджені партнерські стосунки та намічені кроки подальшої співпраці. Захід відбувся в теплій, безпечній атмосфері з чаюванням, смаколиками та приємними подарунками.

Учасники_ці, а також гості заходу змогли не тільки розкрити актуальні для себе питання, а ще й поспілкуватися та обмінятись контактами.

*Діяльність проводиться за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health в рамках реалізації програми «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні», яка реалізується за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.Поділитися: