Команда ГО «КОГОРТА» розпочала новий проєкт з протидії гендернозумовленому насильству

Увага! Увага! Ми розпочинаємо новий проєкт, який націлений на протидію гендернозумовленому насильству.

Ми дуже раді появі такого проєкту, бо саме в ньому, ми можемо допомагати й транс*фемінним особам, й цис-гендерним жінкам.

Цей проєкт підтримується Фондом реагування на надзвичайні ситуації для жінок і дівчат, заснованим HIAS у співпраці з VOICE в рамках проєкту, що фінансується USAID під керівництвом Save the Children в Україні

Ось трохи інформації про них:

HIAS та VOICE з пошаною долучаються до роботи місцевих та міжнародних феміністичних фондів і донорів в Україні та регіоні, запускаючи Фонд реагування на надзвичайні ситуації для жінок та дівчат для підтримки жіночих організацій або очолюваних жінками організацій, які реагують на найактуальніші потреби постраждалих від війни громад в Україні.  

Головна мета цього проєкту є розбудова місцевих жіночих організацій задля вдосконалення умінь швидко організовуватися та протистояти викликам війни.

Представляємо вам основні активності від ГО “Когорта”:

✓Групові та індивідувальні консультацій психологів.

✓Тематичні лекції задля підвищення обізнаності представниць спільноти про можливі форми  гендерного насилля в умовах воєнного стану, а також про можливі послуги, які доступні для підлітків та дорослих для захисту та протидії цьому насильству. 

✓Забезпечення сертифікатами на покупку необхідних речей для побуту жінок та дівчат для забезпечення повсякденної гігієни і комфорту. 

Цей проєкт буде реалізовуватись протягом літа, тож встигніть долучитися. Розповімо детальніше, що на вас чекає.

Найближчим часом на наших сторінках будуть з’являтися гугл-форми заявок для отримання безкоштовної психологічної допомоги. Будемо спілкуватися у групах, або є опція зустрітися з психологом тет-а-тет. Це можливо зробити в онлайн чи офлайн форматі.

На лекціях ми будемо обговорювати складення тривожної валізи для жінок для різних потреб, правила евакуації, забезпечення безпеки у місті, ночівля у незвичному місці, забезпечення себе водою в екстремальних умовах та як себе поводити під час ураження зброєю масового ураження. Учасниці цих лекцій зможуть отримати сертифікати про проходження цього курсу. 

Також ми вже закупили сертифікати до магазинів побутових товарів, щоб усі учасниці проєкту могли забезпечити себе усім необхідним. 

Запрошуємо усіх до  активностей цього проєкту. Щоб нічого не пропустити, підписуйтесь на сторінки ГО “КОГОРТА” у соціальних мережах (FACEBOOK, INSTAGRAM, TELEGRAM) та слідкуйте за публікаціями.