Команда ГО «Когорта» допомогла ще 100 транс*людям завдяки реалізації гуманітарного проєкту

Наприкінці весни🌸, ми завершили реалізацію ще одного гуманітарного проєкту під назвою «Весна 2023: транс*спільнота розширює фокус допомоги – нові послуги, міста, люди!». Він мав на меті забезпечити гуманітарні потреби транс*спільноти, які загострюються внаслідок триваючої війни.

Це проєкт МБФ «Альянсу громадського здоров’я» за підтримки Фонду Елтона Джона з боротьби зі СНІДом😇

Отримали кризову допомогу 100 трансгендерних та небінарних людей у Києві, Чернівцях Львові та Одесі та, за адресними заявками, в інших містах України.

На кошти донора нам вдалось закупити: рюкзаки, аптечки, надувні ліжка, ліхтарі, 45 сертифікатів для покупок продуктів номіналом 1000 грн. і 94 сертифікати на придбання гігієнічних товарів номіналом 500 грн.

«Висловлюю вдячність Фонду Елтона Джона з боротьби зі СНІДом за допомогу. Нещодавно ми отримали предмети першої необхідності для нашої спільноти. Вже роздали усім, хто цього потребував, аптечки, рюкзаки, надувні матраци тощо» — транс*чоловік з Києва Ангел.

«Я та усі, хто зараз перебуває в одеському шелтері для транс*людей, дуже вдячні за надану допомогу. Ми дуже раді, що нас підтримують ❤️» — транс*хлопець Маршалл.

Раді, що наша команда змогла полегшити життя ще більшій кількості транс*людей🏳️‍⚧️ Вже скоро оголосимо новий проєкт з допомоги спільноті.