22/01/2021
# Проекти

“Україна — простір толерантності”

За угодою надання гранту від Шведської федерації за права ЛГБТІ+ (RFSL), громадська організація «Когорта» залучена до виконання проєкту «Україна простір толерантності». Діяльність спрямована на формування толерантного простору в Україні по відношенню до транс*людей.

Період реалізації проєкту:

січень — червень 2021 року

Метою проєкту:

є розширення доступу транс*людей до медико-соціальних послуг. Формування толерантного ставлення, а також підвищення рівня знань медичного персоналу щодо обслуговування трансгендерних людей та надання їм якісних транс*орієнтованих медичних послуг.

Завдання:

  1. Формування толерантного ставлення до трансгендерних людей та підвищення рівня знань самих транс*людей – про власні права, особливості клінічного протоколу, дружніх лікарів, кроки зі зміни документів (так званий юридичний перехід) тощо;
  2. Збільшення рівня інформованості та формування толерантного ставлення, а також підвищення рівня знань медичного персоналу, та спеціалістів залучених у проєкті;
  3. Розширення доступу транс*людей до медико-соціальних послуг за допомогою онлайн — консультування транс*клієнтів/-ок, в першу чергу тими фахівцями та фахівчинями, які беруть участь у вебінарах (ендокринолог, сімейний лікар, психолог, консультантка рівна — рівному).

В результаті реалізації проєкту буде досягнуто:

  1. Заходи проєкту безпосередньо будуть впливати на якість життя транс*людей в Україні.
  2. Створена актуальна база дружніх до транс*людей лікарів та фахівців.
  3. Покращено доступ транс*людей до медичних та соціальних послуг.
  4. Медичні спеціалісти будуть більш обізнані про специфіку роботи з транс*пацієнтами й надаватимуть якісні транс*орієнтовані послуги під час прийому таких пацієнтів.
  5. Транс*люди будуть детально розуміти кроки медичного та юридичного транс* переходу та обізнані у своїх юридичних правах.